Spousta žen si nedovede představit svůj život bez antikoncepční pilulky. Vývojové trendy jsou stále kupředu, aby co nejméně vadily ženám. Antikoncepce je označení techniky, která nám má zabránit nechtěnému otěhotnění. Mezi nejspolehlivější patří hormonální antikoncepce Číst článek

Kondomy a jejich druhy

Partner, skvělý sex a spousta dětí nebo hvězdná kariéra s osudem věčné panny? My už si naštěstí nemusíme volit jen jednu z variant, moderní doba si žádá kompromisy a poskytuje pohodlná řešení, která už nejsou výsadou pouze vyšších vrstev společnosti. Řeč je samozřejmě o nezbytných pomocnících v ložnicích či kapsách většiny mileneckých párů, kteří chrání ženu před nechtěným početím, tedy kondomech.

Nitroděložní tělísko

V posledních letech je trh přesycený různými typy antikoncepce, ale vybrat tu správnou rozhodně není jednoduché. Každý má jinou představu, potřebu nebo finanční možnosti. Jednou z možných variant, jak se vyhnout nechtěnému otěhotnění, je používání nitroděložního tělíska.

Nechcete užívat antikoncepční pilulky? Vyzkoušejte pesar

Pesar je znám především jako ženský bariérový antikoncepční prostředek, v podstatě jako obdoba mužského kondomu. Pesar však může mít i jiné funkce – používá se jako pomocník při boji s ženskou inkontinencí, tedy s úniky moči.